USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Malibu Moteis - Pernoite Divinopolis Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Malibu Moteis - Pernoite Divinópolis Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Malibu Moteis - Pernoite

ex. Malibu Motéis - Pernoite

Vroegtijdige boeking
2026-08-26
2026-08-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

8

Malibu Moteis - Pernoite


Malibu Moteis - Pernoite Divinópolis hotel met 22 kamers bevindt zich in de nabijheid van het Residencial GTO Museum, gelegen op rijafstand van 10 minuten ervandaan.

In dit lovehotel bent u op circa 1 km verwijderd van Educational Foundation of Divinopolis. Dit hotel in Divinópolis ligt 5 km van de luchthaven Brigadeiro Cabral.

De kamers van de accommodatie in Divinópolis hebben een balkon, samen met airconditioning voor uw gemak.

Bar Do Osvaldo biedt een selectie van gerechten in de buurt van Malibu Moteis - Pernoite Divinópolis.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Cecon
    3,2 km
  • Igreja Nossa Senhora do Desterro
    4 km
  • Igreja Nossa Senhora da Paz
    2,3 km
  • Centro Federal de Educação Tecnológica de Minas Gerais
    1,5 km
  • Igreja Batista da Lagoinha
    4,6 km
  • Mercado Municipal de Divinopolis
    4,7 km
  • Igreja Nossa Senhora de Lourdes
    1000 m
  • Luchthavens
  • Luchthaven Brigadeiro Cabral
    10 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie

Diensten

  • Roomservice

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 19:00 tot 23:59
Uitchecken: van 03:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Malibu Moteis - Pernoite hotel?

    Brigadeiro Cabral luchthaven en Malibu Moteis - Pernoite hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • Is er een parkeerplaats bij Malibu Moteis - Pernoite hotel?

    Ja, Malibu Moteis - Pernoite hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in Malibu Moteis - Pernoite hotel?

    Klanten van Malibu Moteis - Pernoite hotel moeten om 12:00 uitchecken.
  • Wat is het annuleringsbeleid in Malibu Moteis - Pernoite hotel?

    Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Malibu Moteis - Pernoite hotel.
  • Hebben de kamers van dit hotel in Divinópolis een werkruimte?

    Ja, in sommige kamers vind je een werkruimte in dit hotel in Divinópolis.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-26
2026-08-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Malibu Moteis - Pernoite, Brazilië

Rua Ozoria De Jesus, Divinópolis, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved